Back to Question Center
0

Üheksa eelised GitHubi kasutamise kohta - Semalt Expert

1 answers:

Kui olete tarkvaraarendaja või programmeerija, peate kuulma GitHubi kohta. See hostimise teenus on erakordseid funktsioone, nagu tööriistade haldamise vahendid ja veebipõhine graafiline kasutajaliides.

Ta hostib lähtekoodi projekte mitmes programmeerimiskeeles ja jälgib iteratsioonide käigus tehtud muudatusi. Samuti on sellised koostööfunktsioonid nagu wikid ja vigade jälgimine. GitHubi kasutamise peamised eelised on arutatud allpool - free spins usa.

1. Erinevad plaanid:

GitHub pakub nii põhi- kui ka täiustatud plaane ning sobib kasutamiseks professionaalidele ja mitteprofessionaalidele. Saate valida plaani vastavalt oma vajadustele ja võõrustada erinevaid avatud lähtekoodiga tarkvara projekte mugavalt. GitHubil on üle 15 miljoni aktiivse kasutaja kogu maailmas ja enam kui 55 miljonit hoidlat, mis teeb selle üheks suurimaks platvormiks.

2. Dokumentatsioon:

GitHubiga saate teha erinevaid avatud lähtekoodiga projekte, nagu põhjalik dokumentatsioon ja saada ekspertidelt tagasisidet.See programm võimaldab hõlpsalt analüüsida teie kraapitud sisu kvaliteeti.

3. Näidata oma tööd:

Kas soovite näidata oma tööd ja meelitada rohkem kliente? GitHub on selles osas kõige usaldusväärsem ja parim vahend; Sellega saavad arendajad tutvustada oma tööd ja kaasata üha rohkem värbajaid või kliente kõikjalt maailmast.

4. Loo oma konto hõlpsalt:

Kui soovite saada kasu GitHubist, peate looma konto. Kuid avalikke hoidlaid saab alla laadida ja sirvida ilma kontota. Registreeritud kasutajatena saate hallata, arutada ja luua erinevaid hoidlaid, esitada oma sissemakseid ja vaadata koodi muudatusi.

5. Sotsiaalse võrgustiku funktsioonid:

GitHub pakub suurepäraseid sotsiaalsete võrgustike funktsioone, nagu wikid, jälgijad, meeldib, jagab, kommenteerib ja toidab. Selle konkreetne sotsiaalse võrgustiku graafik aitab teil oma tööd kuvada ja hoiab teid ajakohaste teemade kohta ajakohasena.

6. Tagasivõtmine:

Markdown võimaldab meil kasutada lihtsat tekstiredaktorit erinevate dokumentide redigeerimiseks või kirjutamiseks. Erinevalt teistest tavapärastest tööriistadest mitte ainult vormib teie sisu organiseeritud vormis, vaid salvestab selle ka oma andmebaasis, kui kasutate võrguühenduseta.

7. Jälgige muudatusi erinevates versioonides:

Kui projektis osalevad erinevad inimesed, ei pruugi kerge jälgida kõike. Kuid GitHubiga saate jälgida muudatusi ja jälgida muudatuste andmeid. See tarkvara töötab täpselt nagu Google Drive ja Microsoft Word; GitHubiga saate juurdepääsu faili erinevatele versioonidele ja üldse ei pea õppima laiendatud programmeerimiskeele.

8. Ühildub erinevate platvormidega:

Üks GitHubi kõige iseloomulikumaid tunnuseid on see, et see ühildub Google Cloudi ja Amazoni. Samuti tutvustab see tarkvara süntaksi enam kui 150 programmeerimiskeelis ja lihtsustab teie tööd.

December 22, 2017