Back to Question Center
0

Semalt esitleb veebipõhist indeksoijat ja WordPressi automaatne postitamise plugin

1 answers:

Scrapes on uus WordPressi pistikprogramm, mis saab kopeerida andmeid igat liiki saitidelt teie WordPressi veebisaidi nii palju kordi kui soovite. Samuti saate postitada oma blogi sisu automaatselt.

See pistikprogramm on palju tõhusam kui enamik andmete kadumise tarkvara ja tal on ka palju paremaid omadusi ning kõige tähtsamad on allpool kirjeldatud:

Lihtne

Kriipsud on väga lihtne kasutada ja see ei vaja mingeid programmeerimisoskusi ega kogemusi. Tegelikult on see mõeldud suurepärase kasutajakogemuse jaoks - ????? ?????? lierac liftissime. Teil pole isegi ühtegi API-d vaja. Teil on vaja ainult oma skreeerimisrakendust planeerida ja see töötab automaatselt 24/7 nagu robot.

Nõuded

See toimib miinimumnõuetega, nii et peaaegu kõik hosting pakkujad seda toetavad. Samuti on see alati valmis minema. See ei nõua pikki konfiguratsioone.

Mitmekordne täitmine

Rakendus võib käidelda sisu mitmelt veebisaidilt ilma piiranguteta ühe režiimi. Teil on suur kasu, kui peate iga päev koguma rohkem kui 100 veebilehte. Teil on vaja ainult määrata see üks kord, ja see on kõik. Bot jätkab tööd taustal 24/7. Teie veebisait on alati ajakohane.

Võimalus postitada sisu oma blogi

Selle plugina teine ​​märkimisväärne omadus on see, et see suudab vormida kraapitud sisu ja postitada see oma blogis vastavalt teie juhistele. Sellepärast on tal mitmeid automaatselt blogimise võimalusi. Kui teil on selle tööriistaga korrapäraselt teie blogi külastajaid, uuendatakse teie blogi nii tihti kui soovite.

See toetab igat liiki seadmeid

Programmi saab kasutada mis tahes seadmel. Saate pääse oma nutitelefoni, tahvelarvutisse ja isegi arvutisse oma juhtpaneelile. Selle abil saate kraapida sisu minna.

Sellel on võimalik eemaldada teksti piltidelt

Mõnikord on mõnedel piltidel teksti, mis on neid sildina sisestatud. Näiteks sisu varguse vältimiseks märgivad mõned saidid kõiki oma pilte. Kriipsud võivad pildi välja võtta ja kogu teksti sellest eemaldada.

Matemaatiline arvutus

Pärast numbriliste andmete kaapimist on tal võimalik mõningaid matemaatilisi arvutusi teha ja see võib ka tulemust kuvada. See aitab luua head statistikat. Näiteks kui veebisaidil kuvatakse praegused varude väärtused, võite arvutada ja kuvada nende varude väärtuse protsentuaalse kasvu või vähenemise, mille hinnad muutuvad.

Seega peate ainult pistikprogrammide jaoks seda määratlema, mitte ainult uute hindade kraapimist, vaid ka protsentuaalse muutuse arvutamist ja kuvamist.

Ühilduvus kõigi peamiste brauseritega

See ühildub kõigi suuremate brauseritega nagu Microsoft Edge, Google Chrome, Safari ja Mozilla Firefox. Teil pole ühilduvusprobleeme.

Regulaarne ajakohastamine

Vaatamata oma tõhususe tasemele, ajakohastatakse seda regulaarselt. See käivitati 23. novembril 2016 ja seda on mitu korda uuendatud. Tegelikult viimast korda seda värskendati on 23. oktoober 2017.

Lõpuks sobib plugin väga erinevate kasutusjuhtumite jaoks. Mõned kasutusjuhtumid on järgmised:

  • Viimase valuutainformatsiooni kaapimine;
  • Viimaste ilmateadete kraapimine;
  • vabakutseliste töökohtade nimekirjade kraapimine;
  • Restoranide ja nende asukohtade kraapimine;
  • Lennujaamade ja nende lennugraafikute kohta andmete kogumine;

Tegelikult saab seda kasutada paljude kraapimisülesannete jaoks. Eespool loetletud ülesanded on vaid väike osa sellest, mida ta suudab hakkama saada. Samuti on oluline juhtida tähelepanu asjaolule, et kõik ülaltoodud tunnused ei ole ainsad kriipsude omadused. Nii proovige täna pistikprogrammi ja te ei pruugi uuesti proovida veel ühegi veebi kaapimise tööriista!

December 22, 2017