Back to Question Center
0

Millised on praktilised viisid Amazonase müügi parandamiseks?

1 answers:

Amazonase turg on nii suurte kui ka väikeettevõtete kullakaevandus. See annab võimaluse müüa tooteid inimestele üle kogu maailma ja tõsta oluliselt teie bränditeadlikkust.

Kõik räägivad Amazoni ägedast konkurentsist ja need mõtted ei ole põhjuseta. Miljonid turundajad võitlevad iga uue kliendi eest, kui nad teavad oma äripotentsiaali. Kuid teisest küljest saab Amazon kuus ligikaudu 90 miljonit unikaalset külastajat ja kui teil on oma äri suhtes arukas lähenemine, siis ei saa te lihtsalt jääda avastamata - istick 20 watt sub ohm coils. Amazoni tootmisharu arvates näevad uued turul tegutsevad müüjad sageli üldist tulu 50% rohkem kui nad müüvad Amazonist tõsiselt. Need julgustavad arvud näitavad, et kõigil on Amazoni jaoks võimalus olla jõukas. Kõik, mida vajate, on püsida ja mõningaid trikke teada, kuidas saate oma tulu kahekordistada.

Käesolevas artiklis arutleme mõningaid tõestatud viise, kuidas parandada oma Amazonase müüki ja jääda rahvahulgast välja.

Müügivõimaluste võti Amazonis

Et olla Amazonist jõukas müüja, peate tagama, et jõuate oma potentsiaalini. Seega on vähe tõestatud viise selle kohta, kuidas parandada oma Amazon müüki.

 • Paku konkurentsivõimelist hinda

Hind on Amazoni peamine hinnetegur. See toimib diferentseerijana, kes eraldab ühe kaupmehe teisest. Amazoni kasutajad saavad hindu hõlpsalt võrrelda, leida neile kõige väärtuslikumad pakkumised. Seega, kui soovite kasumit osta ja olla Amazoni otsingutulemuste lehe peal, peate olema valmis hindadega konkureerimiseks. Sa peaksid mõtlema ette, kuidas vähendada kahjude vältimiseks kulusid. Lisage ainult Amazonile konkurentsivõimeliste hindadega piisava marginaaliga tooteid, mis pakuvad ikkagi küllaldast inventuuriarvestust ja üldkulusid. Veelgi enam, tasub märkida, et Amazonase müük võib olla hea reklaamimise vorm, mis ei nõua kaupmehed, kes ostavad maksa-kliki reklaamid.

Amazon pakub kaupmeestele mitut sektsiooni, kus nad saavad loetleda oma toodete eelised

 • . Peate neid sisunõudeid kasutama, nähes oma klientidele mitte ainult teie toodete omadusi, vaid ka nende tugevaid külgi. Tähelepanu juhtige sellele, kuidas teie tooted aitavad klientidel oma igapäevaseid asju. Vastake oma klientidele küsimusele "Mis on see minu jaoks?" Ja teete need oma brändile lojaalsed.

  • Jälgige oma kliente

  See ei ole mängu lõpp, kui klient ostab teie poest. Pärast seda peate andma teda professionaalse klienditoega. Teatage neile tarnekorra kohta ja hoiatage viivitustest. Niipea, kui klient saab ostu, pöörduge tagasiside saamiseks poole. See on suurepärane võimalus näidata klientidele teie tunnustust ja muret. See teave aitab teil mõista, kas teie toode vastab turu vajadustele või mitte. Veelgi enam, kui küsite oma klientidelt nende kogemusi, saate parandada oma äri ja suurendada klientide lojaalsust.

  • Amazonase klientide turg

  Kõik kasutajaid, kes ostavad Amazonit, võib pidada Amazonase klientideks. Selleks, et muuta need oma klientideks ja teenida pikaajalist müüki, saate ostjatele pakkuda järgmise ostu soodustust. Lisaks võite kasutada müügi sertifikaate ja pakkumisi.

  • Hankige sotsiaalsed tõendid

  Enne kui ostate midagi Amazonile, nad võivad usaldada teid kui usaldusväärset müüjat või mitte. Seepärast on oluline arendada positiivsete ja orgaaniliste arvustustega sotsiaalse tõestust. Veenduge, et kõik need on võrdselt loodud, sest Amazon võitleb stiimuliteta tagasiside vastu. Ja isegi ei mõtle arvustuste ostmise üle. See hävitab teie mainet hetkega. Õnneks on reegleid rikkudes võimalik luua positiivseid orgaanilisi ülevaateid. Näiteks saate pakkuda ostjatele täiuslikku klienditoega ja head allahindlust.

Kui otsite võimalusi rohkem müüa ja soovite oma konkurentsi hüpata, siis võite oma vajadust investeerida Amazoni reklaamisse. Saate luua sponsoreeritud toote reklaami, et näidata oma tooteid Amazoni otsingutulemuste lehe TOP-il. Sellisel juhul peate maksma oma reklaami iga kasutaja kliki eest. Prints sõltub teie turunišši konkurentsi tasemest. Teine võimalus Amazoni toote reklaamimiseks on peamised otsingureklaamid. See reklaam ilmub ka Amazoni otsingutulemuste lehe TOP. Peamine otsingureklaami ja sponsoreeritud toote reklaam on peamine otsingureklaam, mis vaatab otsingutulemuste kõige kõrgema osa. Teisisõnu, teil on võimalus välja tulla rahvahulgast ja meelitada teie toodetele suuri liiklusvoogusid. Ja lõpuks saate kasutada toote displeireklaami. See reklaam ilmub ekraani küljeribal, kui kasutajad vaatavad konkreetse üksuse andmeid.

Loomulikult pole kõik Amazonase reklaami viisid teie jaoks võrdselt mõjusad. Kuid te ei tea kunagi, kuni proovite. Sellepärast võite proovida ühte Amazoni reklaamiteenust, lähtudes teie ettevõtte orientatsioonist ja eesmärkidest. Ja kui see tekitab positiivse investeeringutasuvuse, siis on seda väärt.

Lõppmõtted

Amazon on suurepärane müügikanal kõigile ettevõtetele. See võib olla kas põhiline või täiendav viis sissetuleku teenimiseks. See pakub mitte ainult müügi juurdekasvu ja bränditeadlikkuse parandamist, vaid ka võimalust müüa oma tooteid kogu maailmas. Kõik, mida vajate, on hoolitsuse tagamiseks vajalike ettevalmistuste tegemine, et saaksite oma uue äri kasumit teenida. Ärge kaotage oma tegelikke võimalusi saada jõukas kaupmees ja töötada oma brändi kokkupuude Amazon.

December 22, 2017