Back to Question Center
0

Semalt: kõige sagedamini kasutatavad andmete kogumise taotlused

1 answers:

Nõudlus veebipõhise kraapimise järele kasvab päevast päeva, sest paljud ettevõtted kasutavad suure hulga andmete jaoks erinevatel eesmärkidel. Erinevatel organisatsioonidel ja üksikisikutel on erinevad veebihirmutamisvajadused . Tegelikult on just praegu ebatäpseid andmevahetuse vajadusi. Teabe kogumise tähtsuse illustreerimiseks on allpool toodud kõige sagedamini kasutatavad andmevahetuse taotlused - how to setup a home or small office network.

1. Andmete kogumine PDF-failidest

See andmete kustutamise taotlus on teatud andmete kogumiseks PDF-failidest ja selle konverteerimiseks Excel failidesse. Igal sihtandmefailil on ligikaudu 15 kuni 20 andmepunkti umbes 5-15 lehekülge.

2. Informatsiooni hankimine otsingumootorite ja veebikataloogide kaudu

See on tavaline andmete hankimise vajadus. See nõuab otsingumootorite ja veebikataloogide andmete kogumist ja selle sisestamist kindlaksmääratud andmebaasi.

3. E-posti loendite organiseerimine ja kontrollimine

Andmete väljavõtmise taotlus vajab e-posti aadressi, ettevõtte nime, telefoninumbrit, asukohariiki ja linna, kus asub see või teine ​​ettevõte. Sellist teavet on tavaliselt vaja turunduslikel eesmärkidel. Selle teabe lihtsustamiseks tuleb seda teavet kontrollida ja korraldada. Kataloogide täielikku nimekirja saab kraapida lihtsalt kataloogidest, kuid iga ettevõtte ametlikul veebisaidil saab rohkem teavet.

4. E-posti loendi koostamine

See ülesanne on koguda YouTube'i kanaleid kasutavate inimeste e-posti aadresse. Seda võiks kasutada nendega partnerluseks või teatud toodete / teenuste turustamiseks. Seda võib kasutada ka olulise uuringu läbiviimiseks.

5. Kõigi kinnisvara üürimiste nimekiri konkreetses asukohas

See web-ekstraktsioon päringut kasutatakse konkreetsel veebisaidil. Kuigi sihtl veebisaidil on kinnisvara üürimiste loendid mitmes kohas, on selle taotluse jaoks vajalikud ainult konkreetses asukohas asuvad. Kuna veebisaidil on loetletud ligikaudu 1400-1650 kinnisvara üürikorterit, tuleb nõutud filtreerida ja eemaldada. Iga rendiettevõtte jaoks on nõutavad andmed vara ID, nimi ja üürnike andmed. Kõik ekstraheeritud andmed tuleks eksportida Exceli arvutustabelisse vastavalt taotleja soovitatud määrusele.

6. Ameerika Ühendriikides asuvate finantsturgude professorite kontaktandmed

See andmete väljavõtmise taotlus on kõigi Ameerika Ühendriikide ülikoolide veebisaitide otsimiseks, et leida finantsturgude professorite e-posti aadressid ja telefoninumbrid.

7. Ühendkuningriigi mootorsõidukite edasimüüjate andmebaas

See veebi kraapimise ülesanne on koguda Ühendkuningriigi mootorsõidukite edasimüüjaid, kes on spetsialiseerunud Audi ja Nissani kaubamärkidele. Iga edasimüüja jaoks on nõutavad andmed telefoninumber, e-posti aadress, postiaadress, ärinimi ja juhataja nimi.

Kokkuvõtteks on sadu veebi kaapimise taotlusi. Ülaltoodud näited on vaid juhuslikult valitud illustreerimiseks.

December 22, 2017