Back to Question Center
0

Miks kasutada Google'i arvutustabelit kui veebibrauserit? - Semalt vastus

1 answers:

Google Docs või Google Sheets on veebipõhine tarkvara. Need rakendused sobivad mitme Microsoft Office'i formaadiga ja aitavad hõlpsasti erinevatel veebilehtedel kraapida. Võite kasutada Google'i arvutustabelite abil failide loomist ja muutmist võrgu kaudu ning andmete saamist reaalajas. Google'i arvutustabelid ja Google Docs on saanud laialdast tunnustust nende lihtsuse, sagedaste toodete värskenduste ja usaldusväärsete tulemuste eest. Kui soovite Google'i arvutustabelites veebilabori luua, peate järgima mõnd lihtsat sammu.

Samm 1:

Esimene samm on kopeerida URL-i arvutustabelisse - buy fake ids that scan.

Samm 2:

Teises etapis liikuge saidile, hõljutage kursorit üle kirjaniku teksti ja paremklõpsake, et kuvada menüü.

Etapp 3:

Kolmandaks klõpsate valikul Kontrolli elementi. See näitab koheselt kontrollakna, kus saate kontrollida HTML-elemente.

Samm 4:

Järgmine samm on konkreetse koodi sisestamine arenduskonsooli aknasse. Tööde tegemiseks võite kasutada ka Google'i arvutustabelite import-XML-funktsioone.

Google'i lehtede peamised eelised:

1. Klaviatuuri otseteed

Töö hõlbustamiseks on erinevad klahvikombinatsioonid. Google'i arvutustabelites saate lihtsalt meelde jätta mõned otseteed ja täita mitmesuguseid ülesandeid kohe. Näiteks Ctrl + C kasutatakse erinevatelt veebilehtedelt teksti kopeerimiseks ja Ctrl + V kasutatakse selle teksti kleepimiseks tavalise dokumendina.

2. Blanketid ja vaatlused

Google'i arvutustabelites saate hõlpsasti luua veebivorme ja -uuringuid. See on kasulik veebimeistritele ja vabakutselistele, kes soovivad oma klientidelt tagasisidet saada.

3. Veebisisu kriimustamine ja salvestamine

Üks Google'i lehtede peamine eelis on see, et saate lihtsalt veebi sisu hõlpsalt kraapida. See sobib ettevõtetele ja programmeerijatele ning aitab neil veebisisu salvestada loetavas ja laiendatavas formaadis. Saate failid otse oma kõvakettale alla laadida, et seda kasutada võrguühenduseta.

4. Kooskõla

Google'i arvutustabelid ühilduvad kõikide operatsioonisüsteemide, arvutite ja mobiilseadmetega. Saate neid oma Gmaili kontoga integreerida ja alla laadida ja salvestada nii palju faile kui soovite. Google'i arvutustabelid sobivad ideaalselt digitaalse turundajatele ja aitavad neil täita mitmeid ülesandeid.

5. Vestlus redigeerimise ajal

Võimalus teha sõpradega koostööd on Google'i arvutustabelite peamine eelis. Saate vestelda sõpradega, kui vaatate oma veebidokumente või koguvad sisu võrgus. Võite oma klientidega ühendust võtta ja näidata. Selleks peate klõpsama Vestluse jaotises olevat noolt ja nautida reaalajas toimuvat arutelu.

6. Google'i arvutustabelid

Google Visualization API vidinate galeriis on palju vidinaid. Saate alla laadida nii palju vidinaid kui võimalik ja täita oma ülesandeid. Kas olete investeerimispangandus või kaupleja? Google Finance aitab teil täita erinevaid ülesandeid võrgus. Te saate hõlpsalt jälgida praeguseid investeeringuid ja vaadata ajaloolisi andmeid. Google'i arvutustabelitega saate vaadata ja avada mis tahes faili, kaasa arvatud. xls, doc. odt. xlsx, ppt ja teised.

December 22, 2017